تبلیغات
بازاریابی شبکه ای پارس نیوشا نیک - ارسال مطالب جدید در مورد فروش محصولات
 
این وبلاگ به ارائه اطلاعات در مورد گروه بازاریابی شبکه ای خانواده کار آفرین با هدف حمایت و آموزش اعضای سازمان خود ایجاد گردیده است
  :: مدیر وب سایت : یاور نتورکران تیم جناب حبیب اللهی
قدرت نیوشا نیک در چیست ؟
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

بازاریابی شبکه ای نیوشا نیک | کسب درآمد اضافه

   

وبلاگ اطلاع رسانی و پشتیبانی از اعضای خانواده کار آفرین

ارسال مطالب جدید در مورد فروش محصولات
چهارشنبه 29 آذر 1391 ساعت 11:34 ب.ظ | | نوشته ‌شده به دست یاور نتورکران تیم جناب حبیب اللهی | ( نظرات )

امروز بار دیگر شاهد ارسال مطالب مفید و خیلی زیبا و کار گشایی از جناب حبیب الهی در تیم بودیم که در این 2 تا مقاله به زمان مناسب برای فروش و معرفی 40  نکته در مورد فروش محصولات و نحوه برخورد ما می پرداخت .
گوشه ای از این دو مقاله را برای آشنایی شما بازدیدکنندگان به نمایش می گذارم :

مقاله اول - اگر می‌خواهید فروشی صورت بگیرد، باید به‌موقع پیشنهاد بدهید. حتما می‌گویید این را خودم هم می‌دانم، بهترین زمان پیشنهاد دادن چه وقت است؟ من از کجا بدانم؟ هیچ‌کس به‌جز خود شما نمی‌تواند تشخیص بدهد. فقط می‌توانم بگویم زمان مناسب، وقتی است که نشانه‌های تمایل را در خریدار ببینید و احساس درونی خود شما هم مؤید آمادگی شرایط باشد.

تشخیص این‌که پیشنهاد را چطور عنوان کنیم، آسان‌تر از تعیین زمان مطرح کردن آن است، باید با آمادگی کامل در مورد آن اقدام کنیم.............

مقاله دوم - این بار از سلسله آموزش های مربوط به 40 قانون فروش موفق می پردازم تا شما همکار گرامی در پیاده کردن استراتژی تیمی بهتر بتوانید گام بردارید :

1- ایجاد و حفظ یک نگرش مثبت: این نخستین قانون زندگی است. تعهد شما به یک نگرش مثبت، شما را در مسیر غیر‌قابل توقف موفقیت قرار می‌دهد. اگر به این مسئله شک دارید، نگرش مثبت ندارید. یک نگرش تنها یک فرایند فکری نیست، بلکه تعهدی روزمره است. یک‌بار امتحان کنید.

2- باور به خودتان: اگر فکر می‌کنید شما قادر به انجام دادن این کار نیستید، پس چه‌کسی می‌تواند؟ شما مهمترین ابزار فروش یعنی ذهن خود را کنترل کنید. اگر فکر می کنید که نمی توانید یا اگر فکر می کنید که می توانید در هر دو صورت درست فکر کرده اید چرا که ظرفیت شما را ذهن شما مشخص می کند . اینکه محصولاتتان از ................

به بودن در این تیم افتخار میکنم 
تیمی که توسط یک فرد آگاه به مسائل روز دنیای بازاریابی شبکه ای و مسائلی که ما با آن گریباگیر هستیم کاملا اشراف دارد و ما را در رد کردن موانع یاری می رساند . 


:: برچسب‌ها: نیوشانیک , نیوشا نیک , بازاریابی شبکه ای , پارس نیوشا نیک , نتورک مارکتینگ , فروش ماهانه ,