تبلیغات
بازاریابی شبکه ای پارس نیوشا نیک - اخبار جدید از صدور مجوز بازاریابی شبکه ای برای 3 شرکت دیگر
 
این وبلاگ به ارائه اطلاعات در مورد گروه بازاریابی شبکه ای خانواده کار آفرین با هدف حمایت و آموزش اعضای سازمان خود ایجاد گردیده است
  :: مدیر وب سایت : یاور نتورکران تیم جناب حبیب اللهی
قدرت نیوشا نیک در چیست ؟
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

بازاریابی شبکه ای نیوشا نیک | کسب درآمد اضافه

   

وبلاگ اطلاع رسانی و پشتیبانی از اعضای خانواده کار آفرین

اخبار جدید از صدور مجوز بازاریابی شبکه ای برای 3 شرکت دیگر
چهارشنبه 8 آذر 1391 ساعت 11:52 ق.ظ | | نوشته ‌شده به دست یاور نتورکران تیم جناب حبیب اللهی | ( نظرات )
حسن رادمرد صبح روز 7 آذر سال 91 در یک نشست خبری اظهار داشت: از سال 88 ضرورت ایجاد بستر قانونی برای عرضه محصولات تحت شیوه‌های نوین قانونی جهت قانونمند کردن شیوه بازاریابی شبکه‌ای ایجاد شده است و بر این اساس دستورالعمل تاسیس و نحوه فعالیت در نتورک مارکتینگ تدوین و ابلاغ شد.

وی افزود: بازاریابی شبکه‌ای روشی است که می‌تواند ما را به سمت نظام توزیع نوین سوق دهد چرا که با حذف واسطه‌ها کالا از تولیدکننده به مصرف‌کننده نهایی می‌رسد.

رادمرد گفت: از سال گذشته و ابلاغ دستورالعمل بازاریابی شبکه‌ای و با همکاری نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات 8 شرکت موفق به کسب مجوز بازاریابی شبکه‌ای در رسته‌های صنفی محصولات بهداشتی،؛ مصنوعات طلا، مواد غذایی، صنایع دستی مصنوعاتی با کاربری انرژی نوین و دستگاه‌های کاهنده مصرف انرژی شدند.

وی افزود: 3 شرکت در گروه‌های کالاهای البسه و لوازم ورزشی،‌پوشاک ملی و لوازم خانگی در حال دریافت مجوز لازم و انجام امور مربوط هستند.

رادمرد گفت: بازاریابی شبکه‌ای می‌تواند در هر شرکت 50 تا 70 هزار نفر ایجاد اشتغال کند.

وی در پاسخ به سوال فارس اظهار داشت: کلیه شرکتهایی که مجوز فعالیت گرفته‌اند شرکت‌های داخلی و کالاهایی که عرضه می‌کنند کالاهای داخل است.

رادمرد گفت: کالاهایی که در شرکتهای بازاریابی شبکه‌ای توزیع می‌شوند باید طرح شبنم و ایران کد داشته باشند.

وی افزود: در حال حاضر 80 شرکت مقتاضی مجوز بازاریابی شبکه‌ای در نوبت هستند و ما با حساسیت ویژه و همکاری نیروی انتظامی و اطلاعات این مجوزها را صادر می‌کنیم تا با رعایت همه موارد هیچگونه کلاهبرداری در این زمینه صورت نگیرد.:: برچسب‌ها: نیوشا نیک , پارس نیوشا نیک , بهترین نتورک ایران , قویترین نتورک ایران , هدف , تعهد , تیم ورک , کارگروهی , نتورک نیوشا , بازاریابی شبکه ای , بازاریابی شبکه ای نیوشا , نیوشا داریان , نیوشا نتورک , آموزش بازاریابی شبکه ای , نتورک قوی ,